poker oyununun incelikleri ekşi sözlük

İsim harf sayısına göre ayrılan kağıt yine tek desteye dönüştü. Daha sonra kartlar bir üstten ve bir alttan ikişer ikişer alınır. Burada aynı sayı gelen kartlar ayrılır. Bu işle üç kez tekrar eder ve çift gelen kartlar ayrılır. Bu ayrılan çift kağıtların altına da rasgele birer kağıt ters dizilir. Kapalı olan kartlar da açılarak sayıların anlamlarına göre yorum yapılır. Ayrıca bu diziliş renkli ve renksiz kağıtlarda yapılıyor. Yani bir kırmızı bir siyah simgeli olacak şekilde diziliş yapılır.

  • Bu oyunlar bölgelere göre farklılık da gösterebiliyor.
  • Yani açık olan kağıtlardan sayısı bir üst sayının altına gelecek şekilde dizilir.
  • Dekontlar, gönderim saati, tarih her şey mevcut; ancak hesabımda para gözükmüyor.

Site bana şifre yenileme talebi gönderdi. Şifre yenilerken ‘hesabınız talebiniz üzerine askıya alındı’ şeklinde bir bildirim geldi. Şu an hesabıma giriş yapamıyorum… Bu anlamlar sadece aşk falı için geçerlidir. Çift çıkan kağıtların altında yer alan kağıtların üzerindeki simge ve sayılara göre yorumlanır. Aşk falında iyice karıştırılmış bir iskambil kart destesi falına bakılacak kişi tarafından kesilir. Falı bakılacak olan kişi kim için fala bakıyorsa onun adındaki harf sayısı kadar kağıt bölünür. Örneğin dört harfli biri için bakılıyor ise kağıtlar sırayla dört desteye ayrılır. Daha sonra soldan başlayarak kağıtlar tekrar üç desteye ve sırayla tek deste haline getirilir. Maça As para, karo 2 dedikodu, karo 3 terfi, karo 4 ekonomik destek alınacağı anlamına gelir.

Gerekenin yapılmasını rica ederim. İskambil ile bakılan bu falların dışında da fallar bulunuyor. Yapılan fallarda ise bazı anlamlar vardır. Kuponum, Bets10 sitesinin kendi istatistiksel verilerine göre tuttu. Maçı da canlı TV’den takip ederek tek tek istatistik tuttum ve ekran görüntüsü aldım Bets10 sitesinden.

Buna rağmen kupon sonuçlandı ama açık gözükürken birden kupon ‘kazandı’ gitti ve ‘kaybetti’ye döndü. Belirtilen tarihte oyun hesabıma para yatırdım ancak para oyun hesabıma geçmedi. Parayı Papara hesabımdan gönderdim. Yeter artık, para yatırırken anında hesaba düşüyor; para çekmeye gelince banka havalesi ile iki üç gün sürüyor. Geçenlerde bir anda https://casinom-hub.com/ almanız kısıtlandı ve bu karar değişmez dediler bonusları kullandırmamaya başladılar.

Elde kalan kartlar ise ikişerli bir şekilde açılır. Yerdeki kartlarla aynı sayı açılan kartlar da toplanarak devam eder. Tüm kartlar açılırsa fal gerçekleşir. İskambil kağıtları iyice karıştırılarak dilek falı yapılabilir. Bu falda kesme yapılarak yere altı adet kağıt ters çevrilir. Ardından bu kağıtların altına beş adet ters bir adet düz açılır. Bu işlem tek karta kadar devam eder. Tek kart ta düz bir şekilde açıldıktan sonra kağıtlar büyükten küçüğe doğru sıralanır. Yani açık olan kağıtlardan sayısı bir üst sayının altına gelecek şekilde dizilir.