Son Güncelleme: 10.08.2021 01:35

MADDE 1: TARAFLAR

İş bu sözleşme aşağıdaki taraftarlar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

ALICI: Müşteri (Sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır.)

SATICI: Temajet (Sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır.)

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş bedeli, vergi ve diğer ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

MADDE 2: TANIMLAR

İş bu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

ALICI: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi,

SATICI: Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunan veya mal sunan adına veya hesabına hareket eden şirketi,

SİTE: SATICI’ya ait internet sitesini,

TARAFLAR: SATICI’yı ve ALICI’yı,

MADDE 3: KONU

İşbu Sözleşme’nin konusu; ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince TARAFLAR’ın hak ve yükümlülüklerin belirlenmesidir. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

MADDE 4: TESLİMAT TÜRÜ

ALICI’nın satın aldığı ürün/hizmet, SATICI tarafından elektronik ortamda teslim edilir. Teslim alınan ürün/hizmet dosyalarının güvenliği ALICI’nın sorumluluğundadır.

MADDE 5: TESLİMAT SÜRESİ

ALICI’nın ödemesini tamamlayıp satın aldığı ürün/hizmet, en geç 72 saat içinde SATICI tarafından teslim edilir. Bu süre boyunca teslimat gerçekleşmezse ALICI, siparişin iptalini ve ücret iadesini talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 6: HİZMET KULLANIM ŞARTLARI

ALICI, satın aldığı ürünü/hizmeti belirlediği satın aldığı lisans kadar sitede kullanabileceğini beyan ve kabul eder. Söz konusu ürünlerin fonksiyon dosyaları güvenlik amacıyla şifrelenmiştir.

MADDE 7: LİSANSLI DOMAİN DEĞİŞİKLİĞİ

ALICI, ürünü satın alırken beyan ettiği domainin lisansını Başlangıç Paketi için ücretsiz değiştirme hakkına sahip değildir. Profesyonel Paket için 2 kez, Gelişmiş Paket için 5 kez ücretsiz lisanslı domaini değiştirme hakkına sahiptir. Başlangıç Paketini satın alanlar 25 TL ücretle lisanslı domaini değiştirme hakkı elde edebilir.

MADDE 8: İADE KOŞULLARI

ALICI, ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için ürün iadesi hiçbir şartta mümkün değildir.

Firmamız, iş bu “Satış Sözleşmesi” hükümlerini SİTE’de yayınlamak şartıyla istediği zaman değiştirebilir. Satış Sözleşmesi, güncellenme tarihinden itibaren yürürlüğe girer.

Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?